Jeśli człowiek ma zamiar do końca życia pozostać pracownikiem fizycznym, to powinien równo z wybiciem godziny szesnastej zapominać o swojej pracy. Natomiast jeśli zamierza piąć się wzwyż, wówczas wybicie godziny szesnastej powinno być dlań sygnałem do myślenia.~ Henry Ford

Pro-fil to producent stolarki aluminiowej z wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór okien aluminiowych, drzwi aluminiowych, przesuwanych i składanych oraz drzwi wejściowych.

Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i estetyką.

Specjalizujemy się również w produkcji ogrodów zimowych z aluminium, które pozwolą Ci cieszyć się przestrzenią i naturalnym światłem przez cały rok. Nasze ogrody zimowe są trwałe, energooszczędne i łatwe w utrzymaniu.

Dbamy o każdy szczegół, dlatego nasze produkty są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów z różnych branż i sektorów, w tym z Europy, głównie z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji. Współpracujemy z firmami z całej Europy, oferując im najwyższej jakości produkty i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych Klientów.

Pro-Fil  Aluminium System  M. Szczerbiński              
ul. Krakowska 24,            
32-851 Jadowniki         
tel: +48 14  66 34 880            
fax: +48 14  66 34 882

 
 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Więcej w tej kategorii:

Reklama

Początek strony